بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز896
بازديد ديروز1087

     

 

 

 

 

 

 

 

        

 

      

 

لینک کانال ارتباطی در پیام رسان داخلی سروش

 

 

 

 

 

 

 

98/05/18

اجرای طرح هادی در نجف آباد سبب مهاجرت معکوس شد


به گزارش روابط عمومي بنيادمسكن انقلاب اسلامي استان اصفهان مهندس عمادي – سرپرست بنيادمسكن انقلاب اسلامي شهرستان نجف آباد گفت در حال حاضر طرح هادی برای 14 روستای نجف آباد مصوب شده است که به طور متوسط 50 درصد پیشرفت در اجرا داشتیم و با اجرای آن شاهد مهاجرت معکوس شدیم.

 

مهندس عمادی در ارتباط با اجرای طرح هادی در این شهرستان اظهار داشت: شهرستان نجف اباد دارای دو بخش مهردشت و مرکزی است که  14 روستا در این دو بخش قرار دارد.

وی با بیان اینکه سال گذشته طرح هادی در 12 روستا به 10 سال رسید و نیاز به بازنگری طرح هادی در این روستاها است، ادامه داد: امسال طرح هادی 4 روستا بازنگری شده است و سال آینده نیز بازنگری 4 روستا را در دستور کار داریم.

سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نجف آباد نیز به اجرای طرح هادی با رویکرد گردشگری در 2 روستای این شهرستان اشاره کرد و افزود: با اجرای طرح هادی در برخی از روستاهای نجف آباد شاهد مهاجرت معکوس هستیم.

وی با بیان اینکه 142 پرونده برای دریافت وام روستایی تاکنون تشکیل شده است، گفت: در قالب طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی در سال 97، بالغ بر 96 وام روستایی در مهردشت و 46 فقره تسهیلات در بخش مرکزی تخصیص داده شد.

عمادی اعلام کرد: در قالب اجرای طرح هادی از سال 95 تا 97 بالغ بر 22 هزار متر مربع آسفالت کشی صورت گرفته است.

وی به اعتبار 3میلیارد و 200میلیون تومانی برای اجرای طرح هادی اشاره کرد و گفت: 500 میلیون تومان این اعتبارات صرف جداره سازی و پیاده روسازی و سنگفرش و مابقی برای آسفالت معابر روستایی هزینه شده است.

سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نجف آباد همچنین به پروژه مسکن مهر در این شهرستان اشاره کرد وگفت: در قالب این پروژه 176 واحد ویلایی ساخته و به متقاضیان تحویل داده شد و در ساخت مسکن شهری نیز 208 واحد با مشارکت بخش خصوصی در حال ساخت است و تا آخر سال به صاحبان واحدها تحویل داده میشود.

وی به پروژه ساخت مسکن توسط خیران مسکن ساز شهرستان نجف آباد برای محرومین اشاره کرد و گفت: در بخش مهردشت 16 واحد و در بخش مرکزی 26 واحد احداث خواهد شد.

عمادی تصریح کرد: در راستای اجرای قانون الحاق موادی به قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن نیز بنیاد از سال 92 تاکنون فعالیت در صدور اسناد روستایی و شهری شامل قانون فوق الذکر را داشته است و با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک در حوزه این قانون موفق به صدور 1700 فقره سند و تحویل آن به متقاضیان شده است.

 

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
نماينده ولي فقيه روابط عمومي شركتهاي تابعه شهرستانها معاونتها معرفي بنياد اخبار

 

                        

Copyright (c) 1398/06/31 www.bonyadmaskan-isf.ir
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا